Bitcoin Satın Almayı Düşünenler İçin Altın Tüyo

Bitcoin (BTC) 6.000 dolar altına düşerse, yatırımcılar için alım fırsatı olabilir!

Bitcoin (BTC) 2019 yılının ortalarına kadar yükseliş trendinde. Peki yatırımcılar için Bitcoin (BTC) ne zaman alım fırsatı olabilir? Yatırımcılar için ipuçları ve Bitcoin Analiz Haberleri sitemizde bulabilirsiniz.

BTC 6.000 Dolar Altına Düşerse: Alım Fırsatıdır

BTC’nin 6.000 dolara ilerlemesi bazı yatırımcıların panik olmasına sebep olurken, önde gelen bir kripto para analisti ise bunun aslında alım fırsatı olduğunu vurguladı.

Twitter’da 170.000’e yakın takipçisi bulunan The Crypto Dog, daha önce yaptığı başarılı analizlerle beraber adını sektörde ciddi anlamda duyurmayı başardı. Analistin bu tahmini ise Bitcoin’in birkaç yıl içerisinde 100.000 dolar barajını aşacağı yönünde. 6.000 dolar altında herhangi bir fiyatın kesinlikle alım fırsatı olduğunu da yatırımcıları ile paylaşan The Crypto Dog, aslında daha önce birçok uzman tarafından da belirtilen bir noktaya parmak bastı.

Bundan yaklaşık bir hafta önce de vergi kaybını önlemek için birçok BTC balinasının lider kripto para biriminin fiyatını düşürmeye çalıştığını belirten The Crypto Dog, bunun aslında her yıl sonunda gerçekleştirilen planlı bir eylem olduğunu ifade etti.

KriptoPi

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir