CoinBase CEO: “Gelecek 5 Yıl İçinde Ticaret Mantığını Değiştireceğiz”

Coinbase CEO’su, Gelecek 5 Yıl İçinde Ticareti Daha Öteye Taşımak İstiyor

Büyük Amerikan kripto para borsası ve cüzdan servisi CoinBase CEO’su Brian Armstrong, firmanın bundan böyle beş yıl sonra alım satım konusunda değişeceğine inanıyor.

CoinBase: kripto endüstrisindeki insanları birbirine bağlamasını istiyor

19 Temmuz’daki AMA oturumunda Brian Armstrong, beş yıl içinde şirketin vizyonunu sundu ve Coinbase‘i sadece bir kripto ticareti hizmet sağlayıcısı olarak değil, kriptoyu benimsemeye iten daha evrensel bir varlık olarak gördüğünü iddia etti.

Armstrong, pazardaki insanları birbirine bağlayarak ve kripto para birimlerini sadece alım ve satımdan daha fazla kullanmak için kripto para birimlerini kullanmalarına yardımcı olarak kripto topluluğunu genişleterek ve küresel kripto ekonomisinin büyümesine yardımcı olma misyonuna dikkat çekti. Bu bağlamda Armstrong, kısa süre önce Coinbase’de kripto kredisi ve marj alım satımını mümkün kılmak için yapılan hazırlıkların yanı sıra, teşvik edilen kripto eğitim programı Coinbase Earn gibi bazı yeni Coinbase gelişmelerinden de bahsetti.

Armstrong açıkladı:

“Beş yıl içinde, bundan daha da fazlasına sahip olacağımızı umuyorum. İlk önce şifreli/kriptolu olacak binlerce şirket meydana gelecek. ”

Armstrong, Coinbase’den ayrılan kişilere kendi kripto projelerini yürütmeleri için destek veriyor.
Yeni, başarılı bir kripto projesi başlatmak için şirketten ayrılmaya karar veren eski Coinbase çalışanlarına karşı olumlu tutumunu ifade etti. Coinbase CEO‘su, mevcut Coinbase mafyası terimine dikkat çekti ve başarılı bir kripto şirketi işletmek için Coinbase’den ayrılan yaklaşık on kişiyi hatırlattı.

Armstrong, insanların gerçekten Coinbase’den öğrenmek istediklerini ve daha fazla benimsemesi için bilgilerini yaymak istediklerini iddia ederek bu eski çalışanları teşvik etti. “Sadece daha fazlasını yapmaya devam edeceğiz” dedi Armstrong, yine de Coinbase’in çok ürünlü bir şirket olduğunu ekliyor.

12 Temmuz’da, Armstrong, ABD Başkanı Donald Trump’ın kısa süre önce anti-Bitcoin (BTC) tweetinin, kripto endüstrisinin küresel güçlerden bağımsız olduğunu ve bu güçlerin kriptoyu durduramayacağını belirterek başka bir başarının kilidini açtığını söyledi.

KriptoPi

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir