Kredi Kartıyla Bitcoin Satın Alma Yolları

Kredi Kartıyla Bitcoin Satın Al

Kredi Kartıyla Bitcoin Almanın En Kolay Yöntemi

Herkese merhaba değerli KriptoPi okuyucuları! Bu yazımızda bir çok insanın hala merak ettiği sorunlardan bahsedeceğiz. Kredi kartı ile nasıl Bitcoin satın alırım? Kredi Kartıyla Bitcoin Satın Alma, Kredi kartı ile Litecoin Satın Alma? Kredi kartı ile Ethereum Satın Alma, Kredi kartı ile nasıl kripto para satın alırım? Kredi kartı ile bitcoin alma yolları 2019.. Kredi kartı ile kripto para alınabilir mi? Banka kartıyla Bitcoin alınabilir mi? Kredi kartlarıyla altcoin satın alma..

İşte tüm bunların cevabı bu yazımızda!

Kredi Kartıyla Bitcoin, Kripto Para ve Coin Almak

CEVAP: CEX.IO

Kredi kartı ile Bitcoin satın almanın en kolay, güvenli ve ucuz yolunu sizler için inceledik. Bu yazıda kısa ve öz olarak kredi kartı veya debit kartlarla kolayca Bitcoin satın alınabilecek bir siteden bahsedeceğiz.

Cex.io platformu 2013 yılında kurulan ve kripto para sektöründe hatırı sayılır bir geçmişi olan İngiltere merkezli bir şirket. Platform yaptığı son geliştirme ve güncellemelerle kredi kartı ile Bitcoin satın almayı oldukça kolaylaştırdı. Cex.io ‘nun en büyük özelliği çok hızlı bir şekilde işlemin tamamlanabilmesi. Kayıt olduktan ve onay işlemini tamamladıktan hemen sonra kredi kartı veya banka kartınızla istediğiniz miktarda kripto para satın alabilirsiniz.

Türkiye’den Kredi Kartı ile Kripto Para Satın AL

Cex.io’da kredi kartınızla anında 20’den fazla kripto parayı satın alabilirsiniz ve kripto para/kripto para (BTC/ETH gibi) veya kripto para/fiat para (BTC/USD gibi) işlem çiftleri arasında al-sat yapabilirsiniz. Platformdaki kripto paralar arasında; Bitcoin, Ethereum, Ripple, Stellar, TRON, Litecoin, Bitcoin Cash, DASH, Zcash, Omisego, BitTorrent gibi birimler bulunuyor.

Site içerisinde; Visa, Maestro ve Mastercard özellikli kredi kartlarıyla işlem yapılabiliyor. Hesabınız genellikle muadillerine göre çok kısa süre içerisinde onaylanıyor.

Kullanıcı arayüzü ise oldukça kolay ve kullanışlı. “Buy Bitcoin” menüsünden anlık BTC fiyatını görebilir ve aşağıdaki ekran görüntüsünden de görülebileceği gibi “Buy Bitcoin” kısmından hızlı bir şekilde satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

kredi kartıyla btc satın al

Kredi Kartıyla Bitcoin Ethereum Litecoin Satın Al

 

KriptoPi

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir