Ripple (XRP) Artışı Bekleniyor!

Ripple (XRP) Artışı Bekleniyor!

Çoğu analizci ekrana bakarken hepsinin ortak gördüğü bir balina neredeyse 10 milyon adet XRP transferi yaparak ortalığı karıştırdı.

Blockchain yazılım firması Ripple tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen XRP, son zamanlarda pek durgun ve kötümser bir görüntü çizmekte. Toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi son 24 saat içerisinde ise en yüksek hacimde alınıp satılan kripto para oldu ve hem Bitcoin‘i (BTC), hem de Ethereum‘u (ETH) geride bıraktı.

Twitter üzerinden yüksek hacimli işlemleri izleyen ve bunları takipçileri ile paylaşan Whale Alert hesabının paylaştığı yeni bir bildiriye göre 20 Temmuz tarihinde tamı tamına 9.999 milyon adet XRP bilinmeyen bir cüzdandan Bitstamp kripto para borsasına transfer edildi. Gönderen kişinin adresi rHVrdBcSU3Rdj4j2RfspN6mLxUu86p5fC1 şeklinde açıklanırken, alıcının adresinin Bitstamp borsası olduğu doğrulandı.

Balinalar Harekete Mi Geçiyor?

İşlem yapıldıktan yaklaşık 3 saat sonra ise XRP’nin ortalama fiyatı %2.60 civarında artış yakaladı.

Gönderen balinanın cüzdanının 2018 yılının Kasım ayında 100 XRP ile ilk işlemini yaptığı ve mevcut bakiyesinin 20 XRP olduğu görüntülenmekte.

Whale Alert hesabının aktardığı bilgilere göre sadece XRP değil, son 24 saat içerisinde binlerce Bitcoin (BTC) de bilinmeyen cüzdanlardan yine başka borsalara veya bilinmeyen cüzdanlara aktarıldı.

KriptoPi

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir