Tezos Artık Coinbase Borsasında

Coinbase kripto para borsası sitesi ve mobil uygulamalarında Tezos’u (XTZ) listelediğini açıkladı.

Tezos Artık Coinbase Sitesinde ve Uygulamalarında Destekleniyor! Coinbase kripto para borsası sitesi ve mobil uygulamalarında Tezos’u (XTZ) listelediğini açıkladı.

Coinbase, Tezos’u bundan bir hafta önce kurumsal yatırımcılara özel alım satım platformu Coinbase Pro üzerinde desteklediğini açıklamıştı.

Yapılan duyuru XTZ’nin o tarihlerdeki fiyatında ciddi bir artış yakalamasını sağlamıştı. CoinMarketCap verilerine göre Tezos’un o tarihlerde ve listelenmenin olduğu saatte fiyatı %11.9 artış yakalamıştı.

Yeni yapılan duyuruya göre ise Coinbase kullanıcıları direkt olarak siteden veya uygulamalardan XTZ alabilecek, satabilecek, depolayabilecek ve bunu başka kripto para birimine çevirebilecek.

Coinbase Yeni Listelenecek Kripto Paralar İçin İpucu Verdi

Coinbase, Ağustos tarihinde toplamda 8 adet kripto para birimini incelemeye aldığını belirtmişti. Coinbase etkisi olarak bilinen olay ünlü borsanın bir kripto parayı listelemesinden sonra ciddi bir artış yakalamasını ifade ediyor ve söz konusu kripto paraların listelenmesi ciddi bir yükseliş sağlayabilir.

KriptoPi

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir